اخبار
1397/10/8 شنبه
مرکز آموزش های آزاد دانشگاه پیام نور لرستان
راه اندازی مرکز آموزش های آزاد دانشگاه پیام نور لرستان

.

با استعانت از ایزد منان، مرکز آموزش های آزاد دانشگاه پیام نور لرستان، به منظور ارائه آموزش‌های کاربردی و مهارتی مورد نیاز استان و با همت و تلاش مسئولین و کارکنان دانشگاه پیام نور استان راه اندازی شد. مراسم افتتاحیه با حضور جمعی از مسئولان ارشد استان (حضرت آیت الله میرعمادی نماینده معزز ولی فقیه، دکتر مرادپور معاونت محترم عمرانی استانداری، سردار مهدیان نسب فرماندهی محترم نیروی انتظامی و خانواده شهید سید نورخدا موسوی) برگزار گردید.

در این مرکز با بهره گیری از اساتید توانمند و مجرب، برای دانشجویان و جوانان علاقمند ورود به بازار کار، انواع مختلف دوره های علمی، فنی، تخصصی و مهارتی با قیمت مناسب و به مراتب کمتر از بازار ارائه شده و به کسانیکه دوره ها را با موفقیت سپری می کنند گواهی و مدارک معتبر از طرف دانشگاه پیام نور اعطا می شود. گفتنی است این مرکز با زیربنای 1200 متر مربع، فضاهای مختلف آموزشی و مجهز به فناوریهای نوین، سایت و سالن اجتماعات را دارد و آمادگی تعامل و همکاری با سایر نهادها، ارگانها و موسسات استان برای ارائه خدمات آموزشی در این زمینه می باشد.

شایان ذکر است به پاسداشت مقام والای شهدای گرانقدر، این مرکز به نام شهید سید نور خدا موسوی نام گذاری شد و طی حکمی از طرف دکتر منوچهر ططری رئیس دانشگاه پیام نور لرستان ، دکتریزدان سهرابی به عنوان رئیس این مرکز منصوب شد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر